p0001.jpg 20190613142342uzky.jpg dsc1108uzky-99.jpg

Wellness balíčky

Chcete si se svým partnerem nebo kamarádkou odpočinout a nechat se minimálně 2 hodiny hýčkat? Přijďte do našeho wellness centra a nechte na chvíli vaše starosti přede dveřmi našeho penzionu. Nabízíme Vám relaxační masáže s odpočinkem, ovocem a sektem. 

Ovocný balíček pro dámy

Speciálně pro dámy jsme připravili balíček plný ovocných vůní, čerstvého ovoce a bublinek. Ve wellness, kde budete samy, na vás bude čekat vana s teplou vodou provoněnou pomerančovým olejem a plátky čerstvého pomeranče. Zatím co se jedna z vás bude oddávat ovocnému rituálu, druhá může odpočívat se sklenkou sektu na lehátku nebo v pomerančové vaně. K občerstvení nebude chybět balená voda a mísa s kousky ovoce.

I. varianta

- ovocný rituál s peelingem a zábalem (60 minut) 2x
- pomerančová koupel
- sekt
- ovocná mísa
- balená voda 2x

cena: 2.100,- Kč

II. varianta

- ovocný rituál s peelingem a zábalem (60 minut) 2x
- pomerančová koupel
- sekt
- ovocná mísa
- balená voda 2x
- masáž obličeje 2x

cena: 2.350,- Kč

Wellness balíček pro pár

Pokud patříte mezi ty, co si chtějí společně oddychnout a zavřít za sebou pomyslného dveře před shonem a starostmi všedního dne, tak právě pro vás jsme připravili wellness balíček pro pár plný relaxace a odpočinku. Pro dámu je připraven ovocný rituál s peelingem a zábalem a pro pána hodinová relaxační masáž. Při čekaní na partnera si můžete lehnout na lehátko a vychutnat si občerstvení ve formě ovoce a sektu nebo zajít do finské sauny (vše se odehrává v jedné velké místnosti).

- ovocný rituál s peelingem a zábalem (60 minut) 1x
- relaxační masáž (60 minut) 1x
- finská sauna (120 minut)
- sekt
- ovocná mísa
- balená voda 2x

cena: 2.250,- Kč