20130607141828uzky.jpg dsc1108uzky.jpg

Masáže

Nabídka masáží

Jste unavení, máte bolavá záda, ztuhlé svaly nebo si potřebujete jen odpočinout v příjemném a klidném prostředí? Navštivte baleno centrum v našem penzionu Rondel, kde nabízíme širokou škálu masážních technik. Masáže pocházejí z různých kultur, jedno mají však společné – jde o léčebnou techniku starou tisíce let, která znovu nabije tělo energií a uleví mu od bolestí.

 

Liftingová masáž obličeje

Do naší nabídky jsme pro vás nově zařadili hodinovou vyhlazovací masáž obličeje. Jedná se o novou metodu vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Lifting obličeje je oblíben zejména z toho důvodu, že se zaměřuje na mimické svaly s hloubkovými detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Tato masáž obličeje brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Cena: 700,- Kč

Doba ošetření: 60 minut

 

Rituál "Královny Slunce"

Nechali jsme se inspirovat královnami starého Egypta, které svá těla hýčkaly vzácnými oleji s esencemi myrhy a kadidla, a připravili pro Vás relaxační rituál plný vůní a relaxace.

Celotělové ošetření, inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen, přináší dokonalou péči a uvolnění Vašemu tělu i duši. Je založeno na vzácných exotických olejích s myrhou a kadidlem, jejichž omlazující účinek je znám celá tisíciletí. Ošetření hloubkově vyživuje, regeneruje a zjemňuje pokožku Vašeho těla. Nádherná exotická vůně, provázející Vás celým rituálem, hýčká Vaše sebevědomí a zvyšuje Váš pocit atraktivity.

 Průběh rituálu:

  • Celotělový peeling směsí solí z Mrtvého moře a speciálních olejů
  • Detoxikační a zeštíhlující tělový zábal z mořských řas
  • Masáž obličeje během zábalu – hydratace, lifting
  • Celotělová relaxační aroma masáž


Cena:  1.650,- Kč

Doba ošetření:  120 minut

 

Manažerská masáž

Manažerská masáž je určena pro osoby, které mají sedavé zaměstnání a potřebují uvolnit ztuhlé svaly a navodit pocit relaxace a oddychu. Masáž je zaměřena na partii hlavy, šíje a ramenou. 
Cena: 40 minut (hlava, záda, šíje) 500,- Kč

Ovocný rituál

Masáž celého těla s ovocnou vůní! Načerpejte novou energii z ovocných olejů! Olej regeneruje, zvláčňuje, hydratuje pokožku. Pomáhá proti stresu, nervozitě a poruchám spánku. Masáž má pozitivní účinky na nervovou soustavu. 
Celotělová procedura začíná jemným ovocným peelingem, který odstraní odumřelé buňky a prokrví a vyhladí Vaši pokožku. Po peelingu následuje masáž teplým pomerančovým olejem zakončená zábalem z pomerančového másla. Zábal vyživí a zjemní pokožku, po kterém načerpá potřebné živiny a ještě dlouho zůstane krásně hebká.
Cena: 75 minut (celé tělo) 850,- Kč

 

Kokosová masáž s peelingem

Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Jde o unikátní masáž s přírodní vůní kokosu, která vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější. Před vlastní masáží se provádí „peeling“ hrubě nastrouhaným kokosem s kokosovým olejem a po té následuje masáž kokosovým olejem. Masáž je vhodná tam, kde je potřeba odstranit staré buňky, vyčistit kůži a obnovit její povrch. Kokosový tuk také zpomaluje stárnutí pokožky.
Cena: 75 minut (celé tělo) 850,- Kč 
             

Relaxační olejová masáž

Jedním z nejlepších prostředků jak ulevit unavenému organismu je relaxační masáž, která napomáhá k jeho zklidnění, přináší hluboké uvolnění a celkovou duševní očistu celého těla. Dopřejte si odpočinek v příjemném prostředí pensionu Rondel provoněném esenciálními oleji za zvuku relaxační hudby a poznejte léčivou sílu doteku. Relaxační masáž přináší uvolnění a uklidnění celého organismu.
Cena: 30 minut (záda, šíje) 400,- Kč
45 minut (záda, šíje) 500,- Kč
60 minut (celé tělo) 700,-Kč
90 minut (peeling + masáž celého těla) 900,- Kč

 

 Čokoládová masáž

Čokoládová masáž patří mezi nejoblíbenější procedury. Čokoláda působí na všechny smysly Vašeho těla, zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje tělo a navozuje dobrou náladu. Čokoládová masáž je skvělá na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odplaví z těla škodlivé látky a uvolní ztuhlé svalstvo. Čokoláda navrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. Po absolvování této procedury se budete cítit jako znovuzrozená.
Cena: 30 minut (záda, šíje) 400,- Kč
75 minut (celé tělo + peeling) 800,- Kč

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny dokonale uvolňuje tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy a další neduhy našeho těla. Masáž s nahřátými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Během masáže si báječně odpočinete a dokonale své tělo zrelaxujete a uvolníte.
Cena: 30 minut (záda, šíje) 400,- Kč
60 minut (celé tělo) 850,- Kč
90 minut (celé tělo) 950,- Kč

Aromamasáž

Aromamasáž je relaxační masáž, při které dochází k uvolnění těla i mysli pomocí jemné techniky a směsi těch nejkvalitnějších, přírodních a éterických olejů.Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Řešením je právě aromamasáž, která ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu, harmonizuje tělo i psychiku a celkově uklidňuje.
Cena: 30 minut (záda, šíje) 450,- Kč
60 minut (celé tělo) 750,- Kč

Havajská masáž Lomi-Lomi

Jak již název napovídá, tento druh masáže se zrodil na Havajských ostrovech a je považována za perlu mezi masážemi. Samotná masáž zvaná Lomi - Lomi našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. Havajská masáž Lomi- Lomi je založena na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, alei tedy i předloktí a loktů a má skvělé terapeutické a relaxační účinky.
Cena: 30 minut (záda, šíje) 400,- Kč
60 minut (celé tělo) 800,- Kč

Masáž nohou + skořicový zábal

Nejčastěji se masírují záda a šíje, ale i nohy potřebují odpočinek po celodenní námaze. Dopřejte proto svým nohám odpočinek a nechte si je namasírovat našimi zkušenými maséry. Po masáži následuje skořicový zábal, který vyhladí a zjemní pokožku zejména na stehnech.
Cena: 45 minut (masáž nohou + zábal) 450,- Kč

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexologie nohy je nesmírně účinná forma terapeutické masáže chodidel. Reflexní masáž plosky chodidel představuje jednu z nejdostupnějších metod alternativní medicíny. Podle učení Číňanů se v ploskách chodidel zobrazují veškeré reflexní body, které jsou zakončením drah vedoucích do orgánu těla. Naše chodidla totiž představují dokonalou mapu celého těla. Při této terapii se vytváří tlak na jednotlivé body na ploskách nohou, díky které se reflexologicky ovlivňuje zdraví příslušných částí těla. Stlačováním a hlazením příslušných bodů na chodidle, dokážeme nejen ovlivňovat vnitřní orgány, ale i ulevit od bolesti, uvolnit nahromaděné napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění a dokonalé harmonie těla.
Cena: 45 min/500,- Kč