pokoj52vweb.jpg cimg0450web.jpg zalozka-ubytovaniweb.jpg 114web.jpg 097web.jpg p0010-26.jpg pensionrondel027web.jpg pensionrondel067web.jpg cimg0426web.jpg

Ubytování

Penzion Rondel má sedm pokojů a samostatný byt který je tvořen čtyřmi pokoji a kuchyňským koutem. Všechny pokoje i společné prostory jsou nekuřácké a mají bezbarierový přístup. Penzion má vlastní parkoviště, jídelnu se společenskou místností pro pořádání firemních akcí, balneo s vířivou vanou, dvěma saunami, relaxační místnost se soláriem.V letních měsících je možné využít posezení na venkovní terásce nebo koupaní ve venkovním bazénu se slanou vodou.

https://www.youtube.com/watch?v=2C1Y_eKaDjo&feature=youtu.be 

Vybavení pokojů v penzionu

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí , připojením k internetu, lůžkovinami, povlečením a ručníky. Jeden z pokojů (pokoj č.4) je vybaven bezbariérovým přístupem.

Pokoj č.1

3-lůžkový pokoj vybaven manželským dvojlůžkem, šatní skříňí, TV. Pokoj má připojení k internetu, mini chladničku, okna se záclonami a závěsy, koupelnu se sprchou a WC.

Pokoj 1 Pokoj 1

Pokoj č.2

3-lůžkový pokoj vybaven manželským dvojlůžkem, šatní skříňí, kuchyňským koutkem, rozkládacím gaučem, TV. Pokoj má připojení k internetu, okna se záclonami a závěsy, koupelnu se sprchou a WC.

Pokoj 2 Pokoj 2 Pokoj 2

Pokoj č.3

3-lůžkový pokoj vybaven manželským dvojlůžkem, šatní skříňí, kuchyňským koutkem, gaučem, TV. Pokoj má připojení k internetu, okna se záclonami a závěsy, koupelnu se sprchou a WC.

Pokoj 3 Pokoj 3

Pokoj č.4

2-lůžkový pokoj uzpůsoben pro invalidy je vybaven manželským dvojlůžkem, šatní skříňí, kuchyňským koutkem, komodou, 2 x křeslo, TV. Pokoj má připojení k internetu, okna se záclonami a závěsy, koupelnu se sprchou a WC.

Pokoj 4 Pokoj 4 

Pokoj č.5

Podkrovní 2-lůžkový pokoj vybaven manželským dvojlůžkem, komodou, šatní skříňí, dvě sedačky, TV. Pokoj má připojení k internetu, koupelnu se sprchou a WC.

Pokoj 5 Pokoj 5

Pokoj č.6

Pokrovní dvoupokojový 4-lůžkový pokoj. Jedná se o dvě navzájem oddělené místnosti. Jeden pokoj je vybaven, šatní skříňí, dvěmi oddělenými postelemi, stolem se 3 židlemi, sedačkou, chladničkou, TV, připojením k internetu. V druhém pokoji je manželská postel, komoda, 2 x noční stolek s lampičkami, koupelna se sprchou a WC.

 Pokoj 6 Pokoj 6 Pokoj 6

Pokoj č.7

Podkrovní 2-lůžkový pokoj vybaven manželským dvojlůžkem, šatní skříňí, dvě sedačkama, stolem a židlemi. V pokoji je TV, koupelna se sprchou a WC.

Pokoj 7 Pokoj 7 Pokoj 7

Byt

4-pokojový byt v druhém nadzemním podlaží, kapacita 6 osob, zařízená kuchyně, byt je plně vybaven , 2x koupelna a WC, krb, terasa. 

   Byt Byt Byt  Byt

Společenská místnost a kuchyňka

V přízemí objektu penzionu Rondel  se nachází společenská místnost s kapacitou 15-ti míst k sezení, kde se ráno podávají snídaně. Místnost si lze také pronajmout pro firemní jednání, je vybavena projektorem a velkoplošným plátnem. 

Společenská místnost Společenská místnost Společenská místnost Společenská místnost

 

Snídaně v jídelně

Snídaně je podávána v čase 8:00-10:00. (Po domluvě, lze dohodnout jiný termín.)